Jump to content
The World News Media

Sobota 18 lutego


ARchiv@L

Recommended Posts

  • Moderator

‛Niech kochają swe dzieci’ (Tyt. 2:4).

Jezus nie wahał się mówić swym uczniom, że ich kocha (Jana 15:9). Swoją miłość okazywał im też przez utrzymywanie z nimi bliskich i częstych kontaktów (Marka 6:31, 32; Jana 2:2; 21:12, 13). Podobnie i ty mów swemu dziecku, że je kochasz, i często pokazuj, jak wiele dla ciebie znaczy (Prz. 4:3). Samuel, który mieszka w Australii, wspomina: „Kiedy byłem mały, tata co wieczór czytał mi Mój zbiór opowieści biblijnych. Odpowiadał na moje pytania, przytulał mnie i całował na dobranoc. Byłem zaskoczony, gdy później dowiedziałem się, że dorastał w rodzinie, w której rzadko wyrażano uczucia w ten sposób. Mimo to naprawdę starał się pokazywać, że mnie kocha. W rezultacie nawiązaliśmy silną więź, a ja czułem się szczęśliwy i bezpieczny”. Aby twoje dziecko tak się czuło, często mów mu: „Kocham cię”. Okazuj mu uczucia. Rozmawiaj z nim, wspólnie jedzcie i razem się bawcie. w15 15.11 1:3, 4

1747.jpg

Link to comment
Share on other sites


  • Views 119
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images





×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Service Confirmation Terms of Use Privacy Policy Guidelines We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.